Internetová prezentace www.ArchKriz.cz je tvořena se snahou o dosažení maximální přístupnosti svého obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), novely zákona č. 365/2000 Sb i WCAG 1.0.

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvetšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

HTML dokumenty jsou tvořeny strukturálním XHTML 1.0 Strict. K vizuální prezentaci pak pokužívá kaskádových stylu (CSS). Kaskádové styly lze vypnout pomocí odkazu Vypnout CSS (styly jdou poté opět zapnout). Tato funkčnost vyžaduje povolené cookies v prohlížeci.

Pro nejdůležitejší navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] - prohlášení o přístupnosti
[alt + 1] - úvodní strana
[alt + 2] - kontaktní informace
[alt + 5] - mapa serveru

Celá prezentaci je postavena na robustním publikačním systému Moje redakce© , který pro vás dodává Anawe (www.anawe.cz - Vše pro Vaší prezentaci nejen na internetu).

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás, prosím, provedeme kroky k odstranění těchto nedostatků.

Půdní byt "RETRO" Vinohrady
obytný prostor

Bytový dům Kunratice
Před dokončením

RD Všestary - Stránčice
Rd Všestary

Bytový dům" U Zvoničky"
BD Hrdlořezy

Rd Klecany
Klecany

RD Černošice
RD černošice

RD Benice Praha 10
 

RD Dolní Břežany
 

Rekonstrukce domu U Malvazinky
 

RD Osnice Praha západ
 

Polyfunkční dům Holešovice
krátká fasáda

Rekonstrukce expozitury pojišťovny Ústí nad Labem